Kościół i społeczeństwo w Małopolsce do końca XVIII w.

Studenckie Koło Naukowe Mediewistów,

Koło Naukowe „Sarmatia”

Instytutu Historii
Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej

zapraszają na II edycję konferencji:

Kościół i społeczeństwo w Małopolsce
do końca XVIII w.

data: 13-14.05.2014 r.

miejsce: Ośrodek Mysli Patriotycznej i Obywatelskiej
w Kielcach
ul. Zamkowa 3

Zaproszenie na konferencję skierowane jest do młodych badaczy: studentów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia (doktorantów).

Celem konferencji jest poruszenie problematyki dotykajacej zarówno  Kościoła jak i społeczeństwa na obszarze Małopolski aż do końca XVIII w. Zamierzeniem organizatorów jest stworzenie warunków do interdyscyplinarnej dyskusji nad badanym problemem.

Prezentacja referatu powinna trwać nie dłużej niż 15 – 20 minut. Bardzo prosimy o zachowanie dyscypliny czasowej.

Na zgłoszenia czekamy do 1 kwietnia 2014 r. Ogłoszenie programu konferencji: 8 kwietnia 2014 r.

ZAPRASZAMY DO NADSYŁANIA ABSTRAKTÓW.

• termin nadsyłania zgłoszeń i abstraktów: 1 kwietnia 2014 r.
  • wymogi techniczne abstraktu: czcionka nie mniejsza niż 12, interlinia 1, do 1000 znaków (bez spacji).
  • w zgłoszeniu proszę zawrzeć oświadczenie, że przedstawiany referat jest oryginalny i nie był dotychczas wygłoszony na innej konferencji.
  • zgłoszenia i abstrakty oraz wszelkie wiadomości proszę przesyłać na adres: malopolskaujk@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy: Beata Łakomiec i Olga Rutkiewicz