Kultura w średniowiecznej i nowożytnej Małopolsce

Kultura w średniowiecznej i nowożytnej Małopolsce

04 – 05 grudnia 2013r

miejsce: Muzeum Narodowe w Kielcach,
dawny Pałac Biskupów Krakowskich.

Zaproszenie na konferencję skierowane jest do młodych badaczy: studentów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia (doktorantów).

Celem konferencji jest ukazanie szerokiego spektrum kwestii związanych
z  kulturą średniowiecznej i nowożytnej Małopolski. Zamierzeniem organizatorów jest stworzenie warunków do interdyscyplinarnej dyskusji nad badanym problemem.

Prezentacja referatu powinna trwać nie dłużej niż 15 – 20 minut. Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada 2013 r. Ogłoszenie programu konferencji: 27 listopad 2013 r.

ZAPRASZAMY DO NADSYŁANIA ABSTRAKTÓW.

• termin nadsyłania zgłoszeń i abstraktów: 24 listopad 2013 r.
  • wymogi techniczne abstraktu: czcionka nie mniejsza niż 12, interlinia 1, do 1000 znaków (bez spacji).
  • w zgłoszeniu proszę zawrzeć oświadczenie, że przedstawiany referat jest oryginalny i nie był dotychczas wygłoszony na innej konferencji.
  • zgłoszenia i abstrakty oraz wszelkie wiadomości proszę przesyłać na adres: malopolskaujk@gmail.com

program