Studenci zainteresowani wymianą międzynarodową Erasmus+

Szanowni Państwo, w tym szczególnie wszyscy zainteresowani wymianą międzynarodową w ramach programu Erasmus+:

W dniu 10 października w Kino Moskwa odbędzie się pokaz specjalny oraz spotkanie z twórcami filmu „Jestem Erasmusem (Ufna Miłość)”.

Film przedstawia historię Andżeliki, dziewczyny z południa Włoch wychowywanej przez babcię, która jedzie na wymianę Erasmus do Kielc. Jak mówią twórcy, ta historia jest odpowiedzią na problemy i wyzwania współczesnej młodzieży, która może je przezwyciężyć dzięki wymianom międzynarodowym. Film przeznaczony jest dla widzów polskojęzycznych.

Szczegóły oraz zwiastun filmu znajdują się pod linkiem:

Plakat filmu Ufna miłość