Odbiór medali Olimpiady Historycznej

Medale z okazji 50-lecia Olimpiady Historycznej

Miło nam poinformować, że z okazji 50-lecia Olimpiady Historycznej medalami za wieloletnią pracę na rzecz olimpiady nagrodzeni zostali byli i obecni pracownicy Instytutu Historii:

dr Małgorzata Czapska – sekretarz Komitetu Okręgowego OH w Kielcach w latach 1990-2014

prof. ucz. dr hab. Jerzy Gapys – ekspert, sekretarz Komitetu Okręgowego OH w Kielcach w latach 2014-2024

prof. ucz. dr hab. Katarzyna Justyniarska-Chojak – ekspert

prof. ucz. dr hab. Jacek Legieć – ekspert, członek Komitetu Okręgowego

prof. ucz. dr hab.  Grzegorz Miernik  – ekspert

prof. ucz. dr hab. Mariusz Nowak – ekspert

prof. ucz. dr hab. Jacek Pielas – ekspert, członek komitetu okręgowego

prof. ucz. dr hab. Katarzyna Ryszewska – ekspert

prof. dr hab. Beata Wojciechowska – ekspert, członek Komitetu Okręgowego, Przewodnicząca Komitetu Okręgowego OH w Kielcach w latach 2012-2024.

Wręczenie medali i dyplomów miało miejsce podczas zorganizowanego przy okazji XXI Powszechnego Zjazdu Historyków Polskich w Białymstoku specjalnego Panelu Olimpijczyków w dniu 19 września 2024 r.

Dyrekcja i pracownicy Instytutu Historii UJK

Zarząd i członkowie kieleckiego oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego