Nasi studenci na konferencjach naukowych

W dniu 9 października 2024 r. w Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie odbędzie się VII konferencja naukowa „Wieś polska podczas II wojny światowej. Rodzina. Wojna. Pamięć”. Konferencję współorganizuje Instytut Historii UJK. Ważnym punktem spotkania w Michniowie będzie uroczyste uhonorowanie studentów Studenckiego Koła Naukowego Historyków certyfikatami potwierdzającymi ich udział w I studenckiej konferencji popularnonaukowej w Michniowie („Wieś polska podczas II wojny światowej”), która odbyła się 22 maja 2024 r.
Serdecznie gratulujemy naszym studentom!

Serdecznie gratulujemy naszym studentom!

Program konferencji Michniów 9 października 2024 r.