konferencji naukowej w Michniowie 9 października 2024 roku

Studenci Instytutu Historii na konferencji naukowej w Michniowie 9 października 2024 roku

W dniu 9 października 2024 r. w Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie odbyła się VII konferencja naukowa „Wieś polska podczas II wojny światowej. Rodzina. Wojna. Pamięć”. Konferencję współorganizował Instytut Historii UJK. Ważnym punktem spotkania w Michniowie było uroczyste uhonorowanie członków Studenckiego Koła Naukowego Historyków certyfikatami potwierdzającymi ich udział w I studenckiej konferencji popularnonaukowej w Michniowie („Wieś polska podczas II wojny światowej”), która odbyła się 22 maja 2024 r. W konferencji – oprócz członków koła naukowego – uczestniczyli jako słuchacze studenci II i III roku pierwszego stopnia studiów na kierunku historia. Była to wartościowa i interesująca lekcja historii dla uczestników konferencji.

Studenci i absolwenci historii z otrzymanymi certyfikatami:

• Ciuryło Tobiasz
  • Czerw Hubert
  • Kozieł Piotr
  • Lisowska Karolina
  • Ozdoba Jan
  • Pęczkowicz Jakub
  • Pierściński Krzysztof
  • Radomski Cyryl
  • Strojwąs Klaudia

Serdecznie gratulujemy naszym studentom i absolwentom!